trial impact
تعداد بازدید:

افراد آنلاین:
 

گروه مشاورین بازرگانی خارجی و ترخیص کالای آریا پرواد سال 1380 شروع به فعالیت اقتصادی در زمینه ترخیص کلیه کالاهای مجاز از طریق گمرکات و بنادر کشور نموده و در حال حاضر طی فعالیت گسترده در گمرکات تهران - در گمرکات استان هرمزگان و بوشهر و البرز دارای نمایندگی فعال میباشد.

 و از سال 1380 با نگاهی صحیح و حرفه ای و به جهت امکان ارایه مشاوره هایی دقیق و مبتنی بر تخصص جهت گستردگی و تنوع در نوع واردات کالا به کشور تصمیم گرفتیم تا به جای راه رفتن در اقیانوسی به عمق پنج سانتی متر شناگر قابلی باشیم در دریاچه ای به عمق بی نهایت. و این میسر نبود مگر با محدود نمودن خود در چهارچوب کالایی خاص.

بنابر این از سال 1380 با هدف کسب تجربه و جمع آوری اطلاعات این افتخار را پیدا نمودیم تا به عنوان تکمیل ترین موسسه ترخیص کالا در کشور که کلیه مراحل مورد نیاز ترخیص کالا از جمله اخذ ایران مجوز شبنم واستاندارد و ثبت سفارش بازرگانی اخذ کلیه مجوز های واردات را یک جا ارائه می نماید پا به این عرصه نهاده و هم اکنون افتخار همکاری با چندین شرکت فعال در زمینه واردات, صادرات را داریم.

مدیریت این گروه مشاوره ای به عهده آقای اشکان دوستی می باشد و تعداد 8 نفر از همکاران این گروه مشاوره ای در گمرکات کشور عهده دار ترخیص کالاهای وارده و صادراتی می باشند.

گروه مشاورین بازرگانی آریا پرواد در حال حاضر افتخار همکاری با چندین شرکت فعال در زمینه واردات و صادرات را داشته و این موفقیت ممتاز را مرهون پنج اصل به ترتیب اولویت :

 1- الطاف خاص خداوندی

2- حسن اعتماد شما بزرگواران که مارا به عنوان همکاری صدیق و آگاه به امور در بین خود پذیرفته اید.

 3- تلاش و فعالیت خالصانه و به دور از هرگونه زیاده خواهی مدیریت و یکایک همکاران شاغل در این گروه مشاوره ای.

 4- بهره مندی و آگاهی کامل از اطلاعات و قوانین مربوط به تجارت و ترخیص کالا

 5-ارتباطات قوی, محکم و دوستانه با شرکتهای طرف قرارداد و ادارات و ارگانهای ذیربط در طول چند سال حضور در کنار شما.

 همکاران ما در این گروه مشاوره ای دارای مسئولیت های کاملا مشخص و از پیش تعیین شده می باشند بطوریکه از 8 نفر همکاران این موسسه افرادی خاص در گمرکات مشخص اقدام به انجام تشریفات گمرکی می نمایند.این در جائی است که به جرات می توان بر این مسآله تاکید داشت که هر کدام از این عزیزان توانائی اداره یک موسسه بزرگ ترخیص کالا را به تنهائی دارند و دارای اطلاعاتی کامل در زمینه ترخیص کالا از گمرک محل ماموریت خود می باشند.

 فعالیت دربخش ترخیص کالا و ارائه کلیه مراحل مود نیاز ترخیص در یک مجموعه بزرگترین حسن و بیشترین مزیت را برای ما بوجود آورده تا بتوانیم ضمن اشراف کامل بر کلیه مقررات مربوط به صادرات و واردات کالا و شناخت کامل از تعرفه ها و ارزش کالاهای وارداتی شما را نیز با اخرین تغییرات در قوانین و بخشنامه های تنظیمی که در طول سال صادر میگردد مطلع نماییم.

 ایا تا به حال با خود اندیشیده اید منابع اطلاعات شما از قوانین و مقررات حاکم بر ورود و خروج کالا کجاست؟ ایا این منابع به روز است؟

یکی دیگر از رسالت های ما در نوع فعالیت متمایزمان نسبت به دیگران کسب اطلاعات دقیق و به روز در مورد قوانین متغیر و حاکم بر تجارت خارجی بوده و رساندن این اطلاعات به شما از تعهدات ما می باشد.

اعتقاد ما بر این است که شما دارای مسئولیت های بزرگتر و مهمتری در امور اجرائی خود هستید و هرگز نباید برای کارهای جزئی و حاشیه ای تجارت دل مشغولی داشته باشید.لذا بدین جهت ما در این گروه مشاوره ای سعی نموده ایم تا دل مشغولی اندک مربوط به این امور را از شما بستانیم که از ان جمله به طور مثال : دریافت قبوض انبار, تنظیم قراردادهای حمل کالا, دریافت مجوزهای حمایت, بیمه, انرژی اتمی, استاندارد, بازرگانی و ... بدون دریافت هرگونه وجهی در تعهدات خود دانسته و انجام دهیم.

آگاهی از مقررات صادرات و واردات حق شماست, این آگاهی را ما به شما به همراه خدماتی بی سابقه هدیه می دهیم, خدماتی که در طول سالیان گذشته به تعدادی از همکارانتان ارایه نموده ایم.

ترخیص کالا از گمرکات در حال حاضر تنها یک فعالیت صرفا اقتصادی در چهارچوب مقرراتی خاص نیست, بلکه این فعالیت نیاز به ارتباطی مناسب به همراه اطلاعاتی کامل و شناختی عمیق از موضوع کالای وارداتی به همراه اشرافی کامل بر تمامی بخشنامه ها و دستورالعمل های صادره می باشد و همه این موارد تنها در سایه نظمی خاص و اطلاعاتی جامع به دست می آید.

شرکتها و موسسات بسیاری در کشور در زمینه ترخیص کالا فعالیت دارند اما نگاه تخصصی به امر ترخیص کالا نقطه تمایزی است بین ما و خیل عظیم همکاران پر تلاشمان.

فعالیت در زمینه واردات و صادرات لوازم و تجهیزات و مواد اولیه از جایگاه بسیار مهم برخوردار است لذا ما سعی نموده ایم تا با ارایه خدمات طلائی در زمینه واردات و صادرات این اقلام زمینه ساز حضور قوی و دائم را برای خود میسر نمائیم و بدین منظور خدمات ارایه شده از طرف این گروه مشاوره ای با توجه به شآن و منزلت فعالین این صنف خدماتی فراتر از تصور شما از حق العملکاران امور گمرکی بوده و ما خود را بر این رسالت متعهد می دانیم.

ما با توجه به سابقه فعالیتمان و همکاری نسبتآ گسترده با دست اندر کاران صنعت و تجارت با مشکلات مربوط به واردکنندگان آشنا بوده و برای حل آن آماده ارایه راهکارهای مناسب می باشیم.